Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

Color Collection

Kronospan posiada szeroką gamę produktową zarówno w przypadku płyty bazowej, jak i kolorystyki. Jesteśmy dumni z naszych kolekcji w segmencie Kronodesign®, na które składają się STANDARD – dekory drewnopodobne, CONTEMPO – dekory drewnopodobne i betonowe, AVANT-GARDE – płyty specjalistyczne, WORKTOPS – blaty robocze, TRENDS 20/21 – nowości, COLOR – dekory jednobarwne.

I to właśnie w tej ostatniej kolekcji znajduje się największy wybór, bo to aż 60 różnych dekorów należących do Global Collection. Znajdziecie wśród nich całe spektrum szarości (a wśród nich Grafit Szary 0162 PE), pastele, odważne i soczyste barwy (w tym Żółty 0134 BS), stonowane beże, romantyczne błękity (takie jak Błękit Północy K099 SU) i wiele, wiele innych.

Wszystkie te barwy, jak i pozostałe możecie na żywo zobaczyć w showroomie Studio MDF. W jednym miejscu zebraliśmy całą kolorystykę naszych płyt meblowych. Możecie korzystać z zasobów, dopasowywać do siebie dekory, tworzyć moodbordy, a przy okazji swoje wymarzone wnętrze.