Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

Wydarzenia

Szkolenie dla Projektantów

Pierwsze szkolenie wyłącznie dla branży projektowej w Kronospan Design Center Szczecinek – to wyjątkowe wydarzenie miało swoją premierę na początku października. Podczas trzech dni gościliśmy grupę 15 osób, które odpowiedziały na nasze zaproszenie. Oprócz dużej dawki wiedzy był czas na odpoczynek i kreatywność.

Szkolimy pracowników sieci Strefa Płyt

We wrześniu podczas dwóch szkoleniowych dni Kronospan Design Center odwiedziły dwie grupy. Podobnie jak w poprzednim miesiącu byli to wyłącznie nasi klienci. Pierwszego dnia szkoliliśmy pracowników firmy Intar, a drugiego właścicieli i głównych handlowców kolejnych Stref Płyt

Strefy Płyt na szkoleniu w Kronospan Design Center w Szczecinku

Tegoroczną edycję jesiennych szkoleń rozpoczęliśmy wyjątkowo, bo już w ostatnich tygodniach sierpnia. Do Kronospan Design Center w Szczecinku zaprosiliśmy właścicieli i głównych handlowców z kilku Stref Płyt, czyli naszej autoryzowanej sieci dystrybucji. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników zmieniliśmy również zasady szkolenia: spotykaliśmy się w małych grupach do 15 osób, kontrolowaliśmy temperaturę i używaliśmy środków ochrony osobistej, a całość szkolenia trwała tylko jeden dzień.

Szkolenie dla klientów sieci Strefa Płyt

Szkolenia dla Stref Płyt i ich klientów to jeden z przyjemniejszych aspektów działalności Kronospan Design Center. Te wydarzenia już od lat są organizowane w Szczecinku i gromadzą ludzi związanych z branżą ze wszystkich stron Polski. I tak było także w styczniu i lutym – zimowej edycji szkoleń.

Hausmesse - największe targi branżowe Kronospan Design Center

Hausmesse to największe targi branżowe i jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w województwie zachodniopomorskim. Co roku podczas kilku czerwcowych dni gościmy w Kronospan Design Center Szczecinek ok. 1500 osób z całego świata. IX edycja w 2019 wyjątkowo trwała cztery dni i to nie bez powodu. Frekwencja była rekordowa!