Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

P1200225O_1360.jpg

Szkolimy pracowników sieci Strefa Płyt

Wrześniowy cykl szkoleń

We wrześniu podczas dwóch szkoleniowych dni Kronospan Design Center odwiedziły dwie grupy. Podobnie jak w poprzednim miesiącu byli to wyłącznie nasi klienci. Pierwszego dnia szkoliliśmy pracowników firmy Intar, a drugiego właścicieli i głównych handlowców kolejnych Stref Płyt.

Na prośbę jednego z naszych największych autoryzowanych dystrybutorów zorganizowaliśmy szkolenie dla grupy 15 pracowników z różnych oddziałów Intaru. W trakcie dyskutowaliśmy o dobrze znanych i nowych produktach, a także problemach, które w swojej codziennej pracy napotykają sprzedawcy. Staraliśmy się wspólnie wypracować rozwiązania i kompromisy. Szkolenie zostało odebrane bardzo pozytywnie. Było nie tylko źródłem fachowej wiedzy, ale także okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z różnych stron oddziałów jednej firmy.

P1200255O_1360.jpg [1.14 MB]

Następna grupa miała okazję uczestniczyć w podobnym szkoleniu. Tym razem nasi specjaliści m.in. z zakresu podłóg winylowych, drewna konstrukcyjnego, sklejki czy płyty HPL opowiadali o produktach kolejnym przedstawicielom na co dzień zarządzającym Strefami Płyt. Największym zainteresowaniem cieszyły się panele winylowe – po szkoleniu niektóre salony zdecydowały się na wprowadzenie ich do swojego asortymentu.   

I tym razem wrześniowa tura szkoleń została oceniona bardzo dobrze. Wszystkie opinie uczestników potwierdzają, że szkolenia w mniejszych grupach w formie warsztatowej lepiej trafiają do odbiorcy. Podczas takich krótkich prezentacji każdy może zadać pytanie, dotknąć próbki materiału, a nawet zobaczyć praktyczne wykorzystanie omawianego produktu. Oba szklenia odbyły się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Niecierpliwie czekamy na kontynuację i kolejnych odwiedzających Kronospan Design Center Szczecinek.

 


Najnowsze aktualności

Szkolenie dla Projektantów

Pierwsze szkolenie wyłącznie dla branży projektowej w Kronospan Design Center Szczecinek – to wyjątkowe wydarzenie miało swoją premierę na początku października. Podczas trzech dni gościliśmy grupę 15 osób, które odpowiedziały na nasze zaproszenie. Oprócz dużej dawki wiedzy był czas na odpoczynek i kreatywność.

Strefy Płyt na szkoleniu w Kronospan Design Center w Szczecinku

Tegoroczną edycję jesiennych szkoleń rozpoczęliśmy wyjątkowo, bo już w ostatnich tygodniach sierpnia. Do Kronospan Design Center w Szczecinku zaprosiliśmy właścicieli i głównych handlowców z kilku Stref Płyt, czyli naszej autoryzowanej sieci dystrybucji. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników zmieniliśmy również zasady szkolenia: spotykaliśmy się w małych grupach do 15 osób, kontrolowaliśmy temperaturę i używaliśmy środków ochrony osobistej, a całość szkolenia trwała tylko jeden dzień.

Szkolenie dla klientów sieci Strefa Płyt

Szkolenia dla Stref Płyt i ich klientów to jeden z przyjemniejszych aspektów działalności Kronospan Design Center. Te wydarzenia już od lat są organizowane w Szczecinku i gromadzą ludzi związanych z branżą ze wszystkich stron Polski. I tak było także w styczniu i lutym – zimowej edycji szkoleń.