Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

4_1360.jpg

Szkolenie dla Projektantów

Co nowego w ofercie Kronospan ? 

Pierwsze szkolenie wyłącznie dla branży projektowej w Kronospan Design Center Szczecinek – to wyjątkowe wydarzenie miało swoją premierę na początku października. Podczas trzech dni gościliśmy grupę 15 osób, które odpowiedziały na nasze zaproszenie. Oprócz dużej dawki wiedzy był czas na odpoczynek i kreatywność.

Pierwszego dnia mieliśmy okazję zapoznać wszystkich architektów i projektantów z Grupą Kronospan działającą zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Krótko przedstawiliśmy siebie, wszystkich prowadzących szkolenia produktowe i zaprezentowaliśmy KDC – dwie piękne hale wystawiennicze. Jedna pełni funkcję showroomu, druga zaś jest doskonałą przestrzenią szkoleniową i równocześnie pokazuje nasze produkty w praktycznym użyciu.

P1200278_1360.jpg [1.05 MB]

Po prezentacji produktu, który najbardziej zaintrygował projektantów i architektów, czyli podłóg winylowych i okładzin ściennych, a później kolacji w domku przesuwnym następnego dnia zaskoczyliśmy uczestników szkolenia dużym portfolio produktowym. Zaproponowaliśmy kilka bloków szkoleniowych, podczas których nasi specjaliści mówili m.in. o płycie laminowanej, blatach roboczych i HPL. W trakcie szkolenia mówiliśmy również o portalu Kronosfera i możliwości korzystania z jego zasobów – nie tylko jako sklepu internetowego, ale również platformy do promowania swojej działalności. Tego dnia obecni z nami byli partnerzy komplementarni wydarzenia – Hettich, Decorian, TCO oraz Elica, którzy w przerwach mogli porozmawiać z grupą o swoich produktach.

Bogaci o nowe informacje udaliśmy się do pobliskiego gospodarstwa biodynamicznego w Juchowie. Tam największą niespodzianką było wspólne karmienie cieląt po krótkim zwiedzaniu terenu, a także okazja upieczenia własnoręcznie przygotowanej chałki z ekologicznej mąki, o której wcześniej opowiedzieli nam gospodarze. Wieczorem wróciliśmy do KDC, aby przy dźwiękach jazzowej muzyki zjeść pyszną kolację w restauracji będącej częścią kompleksu.

2_1360.jpg [231.73 KB]

Piątkowy poranek zaczęliśmy szkoleniem dedykowanym sklejce sosnowej, która coraz częściej wykorzystywana jest w nowoczesnych projektach. Mówiliśmy o jej właściwościach, procesie dystrybucji i przykładach niestandardowego wykorzystania. Po wielu odpowiedziach na pytania uczestników przeszliśmy do najprzyjemniejszego punktu spotkania, a mianowicie warsztatów z chrobotkiem. Każdy, kto zdecydował się odwiedzić szczecineckie KDC stworzył własne, małe dzieło sztuki z wykorzystaniem różnokolorowego porostu, ramy z HDF oraz wielu naturalnych materiałów, jak i tych pochodzących z recyklingu. Na koniec każdy uczestnik otrzymał komplet wzorników i inne materiały.

Trudno było nam rozstać się z grupą, która tak żywo uczestniczyła w naszym szkoleniu. Architekci i projektanci zadawali dużo pytań, byli dociekliwi, mówili o swoich potrzebach związanych z materiałami, na których pracują. Razem z nami tworzyli to wydarzenie przekazując swoją energię i pasję. Dostaliśmy bardzo dużo ciepłych słów na temat tego szkolenia. Ich wydźwięk był jeden – świetne miejsce, świetne warsztaty, wrócimy. I to dla nas najważniejsze.

Nie możemy doczekać się kolejnej możliwości spotkania z branżą projektową, oczywiście zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa i higieny. To dzięki uczestnikom naszych wydarzeń wiemy, że robimy dobre rzeczy. Kronospan Design Center czeka na wszystkich, którzy chcą się o tym przekonać.   

IMG_1473_1360.jpg [1.27 MB]


Najnowsze aktualności

Szkolimy pracowników sieci Strefa Płyt

We wrześniu podczas dwóch szkoleniowych dni Kronospan Design Center odwiedziły dwie grupy. Podobnie jak w poprzednim miesiącu byli to wyłącznie nasi klienci. Pierwszego dnia szkoliliśmy pracowników firmy Intar, a drugiego właścicieli i głównych handlowców kolejnych Stref Płyt

Strefy Płyt na szkoleniu w Kronospan Design Center w Szczecinku

Tegoroczną edycję jesiennych szkoleń rozpoczęliśmy wyjątkowo, bo już w ostatnich tygodniach sierpnia. Do Kronospan Design Center w Szczecinku zaprosiliśmy właścicieli i głównych handlowców z kilku Stref Płyt, czyli naszej autoryzowanej sieci dystrybucji. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników zmieniliśmy również zasady szkolenia: spotykaliśmy się w małych grupach do 15 osób, kontrolowaliśmy temperaturę i używaliśmy środków ochrony osobistej, a całość szkolenia trwała tylko jeden dzień.

Szkolenie dla klientów sieci Strefa Płyt

Szkolenia dla Stref Płyt i ich klientów to jeden z przyjemniejszych aspektów działalności Kronospan Design Center. Te wydarzenia już od lat są organizowane w Szczecinku i gromadzą ludzi związanych z branżą ze wszystkich stron Polski. I tak było także w styczniu i lutym – zimowej edycji szkoleń.