Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

O nas

Kronospan Design Center

designcenter_2.jpg

Kronospan Design Center w Szczecinku (KDC) powstał w 2012 roku. To bardzo nowoczesne centrum szkoleniowo-wystawiennicze, które tworzą 3 budynki o łącznej powierzchni 300m2. To bardzo nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju showroom z profesjonalnym zapleczem technicznym i restauracją dla 200 osób.

W Kronospan Design Center można zapoznać się z pełną gamą produktów Kronospan, z ich specyfiką oraz właściwościami, poznać zarówno standardowe, jak i nietypowe formy ich zastosowania w zakresie możliwości wykorzystania oraz obróbki.

  • Kronodesign – płyty do produkcji mebli
  • Kronobuild – płyty budowlane
  • Kronooriginal – produkty wykończeniowe wnętrz
  • KronoArt – produkty wykończeniowe na zewnątrz i do środka

Na terenie hali Hausmesse znajduje się profesjonalna scena z parkiem oświetleniowym, nagłośnieniem, telebimem oraz 3 kamerami do realizacji TV, wszystko obsługiwane jest w specjalnie stworzonym pomieszczeniu tzw. reżyserce. Dzięki  zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych możemy prowadzić wydarzenia online, także z dwóch niezależnych mini studiów telewizyjnych stworzonych w technice green screen. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się podczas realizacji szkoleń online.

Każdego miesiąca w centrum odbywają się prestiżowe wydarzenia dla branży płyt drewnopochodnych, szkolenia połączone z warsztatami czy targi. KDC to miejsce spotkań przemysłu z edukacją w ramach współpracy z uczelniami wyższymi. Na profesjonalnej scenie z miejscem siedzącym dla ponad 200 osób odbywają się także wydarzenia kulturalne – koncerty, warsztaty taneczne itp. dla mieszkańców Szczecinka i nie tylko.

Na terenie kompleksu KDC znajduje się parking dla ponad 100 samochodów, a goście mogą korzystać z bezpłatnego internetu WIFI.

 

Manager Kronospan Design Center:

KronospanDesignCenter (7).jpg

Adrian Kilan

a.kilan@kronospan.pl