Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

Studio MDF

Studio MDF to jeden z budynków w kompleksie Kronospan Design Center Szczecinek, który pełni rolę showroomu. To w nim prezentujemy całe portfolio Kronospan ze wszystkich segmentów produktowych. To przestrzeń, która ma elementy stałe, ale tak jak pozostała część ekspozycji również dynamicznie się zmienia.

Nazwa budynku związana jest z pierwszymi meblami, które wypełniły jego wnętrze. Sprzęty te zostały zbudowane z surowej płyty MDF zabezpieczonej jedynie warstwą lakieru. Na zdjęciu widzimy piękne, szklane stoły, a także jeden industrialny, który z dodatkiem specjalnych śrub podkreśla niezwykłą stabilność materiału. Tuż za nim prezentuje się przepiękna gablota będąca jednocześnie biblioteką materiałową, a w oddali widać nieuszlachetnione w żaden sposób przepierzenia.

Nawet surowy MDF, który zazwyczaj schowany jest pod warstwami różnobarwnego lakieru, pięknie prezentuje się w odważnych i niestandardowych realizacjach.  Cała ekspozycja udowadnia, że wykorzystując wszystkie produkty z oferty Kronospan ograniczać może nas jedynie wyobraźnia.

Produkty w inspiracji

Odporna Płyta MDF surowy
Na zamówienie

Płyta MDF surowy