Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

Kolekcja Contempo

Niezależnie od płyty bazowej – czy jest to popularna płyta wiórowa czy MDF – warstwa wierzchnia to zawsze specjalnie przygotowany papier nasączony żywicami. Nad jego zadrukiem i impregnacją czuwają najlepsi specjaliści. Jednak rysunek, który jest przez z nich odtwarzany, w przypadku kolekcji Contempo to nasze dzieło.

Projektując wzory, które możecie znaleźć we wzorniku Contempo, wkładamy w pracę dużo więcej wysiłku. Skupiamy się na każdym detalu, urozmaicamy kolorystykę, tak aby poszczególne tony zmieniały dekor w np. prawdziwe drewno. Niektóre z naszych propozycji trudno odróżnić od naturalnego materiału. Tak też jest w przypadku dekorów, które miały premierę w kolekcji Trendy 18/19. Jasny Atelier 4298 SU imitujący beton i Dąb Clubhouse Szary K079 PW należące do grupy Industrial świetnie obrazują tę zasadę. Mnogość detali, różnych odcieni i naturalnych skaz wdzięcznie oszukują oko.

Wszystkie dekory z kolekcji Contempo zobaczycie na terenie Kronospan Design Center. W formie okładzin ściennych i ciekawych mebli tylko w przestrzeni Trendy House w obrębie dużej hali.