Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

Ławka z płyty OSB

Kronospan to nie tylko płyty meblowe, Kronospan to całe spektrum możliwości. Każdy z naszych produktów to godziny wysiłków, ciężkiej pracy i czas poświęcony, aby każdy z odbiorców był w pełni zadowolony. To również niestandardowe rozwiązania i pomysły, które mogą przyjść do głowy najodważniejszym. Jednym z nich jest część ekspozycji w showroomie stanowiącym część Kronospan Design Center.

A mowa tu o przestrzennej rzeźbie wykonanej w całości z płyty OSB. Każda z płyt została specjalnie wyfrezowana wg precyzyjnego projektu, dzięki któremu udało się uzyskać bardzo ciekawą bryłę. Później poszczególne elementy zostały zaimpregnowane warstwą bezbarwnego lakieru, tak aby powierzchnia została zamknięta z każdej strony i przetrwała długi czas użytkowania. Następnie całość została zespolona ze sobą za pomocą niewidocznych złączek.

W taki sposób powstał jeden z najbardziej charakterystycznych elementów naszej ekspozycji – ławka z OSB. Dziś pięknie prezentuje się w przestrzeni Studia MDF i stanowi obok mebli z surowego MDF innowacyjne wykorzystanie produktów na co dzień przeznaczonych dla branży budowlanej. To kolejny dowód na to, że produkty Kronospan są wielowymiarowe, a ich niestandardowe zastosowanie nie powinno już dziwić nikogo.