Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

HM_2017_0903_LQ.JPG

#GaszynChallenge w Kronospan – pompujemy dla Kajtusia

Pomaganie jest dobre. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego pracownicy Kronospan Polska postanowili dołączyć do kampanii wspierającej dzieci chore na SMA. Dzięki nominacji od firmy Schilsner i Nadleśnictwa Borne Sulinowo mały Kajtuś ze Świdwina będzie miał szansę zdobyć potrzebny lek.

W słoneczne popołudnie na terenie Kronospan Design Center pracownicy Kronospan Polska wspólnie pomopowali dla Kajtusia, u którego 10 kwietnia stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni typu 1 (SMA). Ten piętnastomiesięczny dzielny chłopiec w ciszy walczy z nieuleczalną chorobą, na którą jest tylko jedno lekarstwo – najdroższy lek świata kosztujący ponad 9 milionów złotych.

Akcja, w której wzięliśmy udział, nazywa się #GaszynChallenge. Zasady określone przez organizatora zbiórki są bardzo proste – każdy robi 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeśli uczestnicy wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeśli nie, to do puszki wpada co najmniej 10 zł.

Nominowani mają 48 godzin na podjęcie wyzwania, a następnie wyznaczają trzy inne osoby. My wybraliśmy naszych partnerów ze Szczecineckiego Klastra Meblowego: Grześkowiak Komponenty, BHK i Stol-Tap. Trzymamy kciuki za Wasze zmagania.

Zbiórka dla Kajtka ciągle trwa – możecie przyłączyć się do niej nawet teraz. Link znajdziecie tutaj: https://www.siepomaga.pl/dzielny-kajtus


Najnowsze aktualności

Kronospan Design nadal w Centrum

Od wielu lat czerwiec w kalendarzu Kronospan to czas świętowania. Gdyby nie pandemia, to w zeszłym roku obchodzilibyśmy X edycję największych w branży targów Hausmesse. W 2021 r. pierwszy z letnich miesięcy także nie rozpocznie się tradycyjnym eventem. Ale KDC to nie tylko kilkudniowe targi. To przede wszystkim miejsce, gdzie wiedzę zdobywają wszyscy ci, którzy chcą poznać nasze produkty.

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Warsztaty taneczne

Kronospan Design Center znów stał się miejscem, gdzie swoje wsparcie ma sztuka, a w tym wypadku również sport i wychowywanie młodzieży w duchu zdrowej rywalizacji. Blisko 40 młodych tancerzy wzięło udział w lipcowych półkoloniach organizowanych przez Klub Tańca Towarzyskiego AIDA Szczecinek.