Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

hacker_2.jpg

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Ponadto informujemy, że nie jesteśmy nadawcą  wiadomości wysyłanych drogą mailową o następującej treści: 

„Dobry dzień,

Proszę znaleźć załączoną kopię naszej żądanej listy produktów w celach informacyjnych i umówić się na ekspresową dostawę.
Prosimy o przesłanie nam potwierdzenia zamówienia i warunków płatności.

Z poważaniem / Kind regards”

Jeśli otrzymają Państwo taką wiadomość, to prosimy o nieotwieranie załączników lub przesłanych linków. Istnieje możliwość zablokowania adresu e-mail z którego wiadomość została nadesłana oraz zgłoszenia takiej wiadomości jako spamu lub wiadomości potencjalnie niebezpiecznej do administratora Państwa serwera pocztowego.

 

Jednocześnie informujemy, że oszuści nie pozyskali Państwa adresów e-mail z naszych systemów informatycznych. Nasze systemy informatyczne są odpowiednio zabezpieczone i spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa.


Najnowsze aktualności

Kronospan Design nadal w Centrum

Od wielu lat czerwiec w kalendarzu Kronospan to czas świętowania. Gdyby nie pandemia, to w zeszłym roku obchodzilibyśmy X edycję największych w branży targów Hausmesse. W 2021 r. pierwszy z letnich miesięcy także nie rozpocznie się tradycyjnym eventem. Ale KDC to nie tylko kilkudniowe targi. To przede wszystkim miejsce, gdzie wiedzę zdobywają wszyscy ci, którzy chcą poznać nasze produkty.

Warsztaty taneczne

Kronospan Design Center znów stał się miejscem, gdzie swoje wsparcie ma sztuka, a w tym wypadku również sport i wychowywanie młodzieży w duchu zdrowej rywalizacji. Blisko 40 młodych tancerzy wzięło udział w lipcowych półkoloniach organizowanych przez Klub Tańca Towarzyskiego AIDA Szczecinek.

#GaszynChallenge w Kronospan – pompujemy dla Kajtusia

Pomaganie jest dobre. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego pracownicy Kronospan Polska postanowili dołączyć do kampanii wspierającej dzieci chore na SMA. Dzięki nominacji od firmy Schilsner i Nadleśnictwa Borne Sulinowo mały Kajtuś ze Świdwina będzie miał szansę zdobyć potrzebny lek.