Nazwa witryny (Kronospan Design Center)

Kronospan Design Center - Szczecinek

Ulubione

IMG_20200727_114027.jpg

Warsztaty taneczne

Kronospan Design Center znów stał się miejscem, gdzie swoje wsparcie ma sztuka, a w tym wypadku również sport i wychowywanie młodzieży w duchu zdrowej rywalizacji. Blisko 40 młodych tancerzy wzięło udział w lipcowych półkoloniach organizowanych przez Klub Tańca Towarzyskiego AIDA Szczecinek.

- Ze względu na wirus COVID-19 nie mogliśmy wyjechać jak co roku na obóz, ale firma Kronospan wyszła nam naprzeciw udostępniając swoje pomieszczenia. Dzięki temu przy zachowaniu odpowiednich zasad związanych z reżimem sanitarnym, mogliśmy spotykać się w Szczecinku, by doskonalić warsztat taneczny naszych podopiecznych – mówi Katarzyna Balon opiekun KTT AIDA.

I tym razem Kronospan zmienił tymczasowo przestrzeń KDC na potrzeby grupy. W przestrzeni, gdzie zazwyczaj odbywają się koncerty, szkolenia i konferencje ułożono duży parkiet z paneli winylowych Rocko. Zarówno dekor R091 Fortwood HS, jak i powierzchnia podłogi wpadły w oko trenującym. Dzięki możliwości rozłożenia dodatkowego parkietu, dwie grupy tancerzy mogły niezależnie trenować pod okien profesjonalnych instruktorów.

IMG_20200727_153506.jpg [3.70 MB]

Do Szczecinka przyjechali trenerzy z Warszawy i Łodzi, którzy pracowali z uczestnikami warsztatów od rana do wieczora. Zajęcia odbywały się od 10:00 do 20:00. Na parkietach w Kronospan Design Center oprócz Katarzyny Balon pojawili się Beata Koprowska-Grzeszczak, Celina Balon oraz Jacek Figurski. Są to szkoleniowcy z najwyższej półki, którzy przetańczyli w sowim życiu tysiące godzin. Tym bardziej cieszy nas, że pochwalili nie tylko podłogi Rocko, ale i sam obiekt.

IMG_20200728_185927.jpg [3.70 MB]

To nie pierwsze taneczne wydarzenia w KDC. W grudniu 2019 r. odbył się tutaj Mikołajkowy Turniej Taneczny, w którym udział wzięło kilkadziesiąt par z całej Polski.

IMG_20200728_190914.jpg [3.63 MB]

Relacja z wydarzenia poniżej.


Najnowsze aktualności

#GaszynChallenge w Kronospan – pompujemy dla Kajtusia

Pomaganie jest dobre. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego pracownicy Kronospan Polska postanowili dołączyć do kampanii wspierającej dzieci chore na SMA. Dzięki nominacji od firmy Schilsner i Nadleśnictwa Borne Sulinowo mały Kajtuś ze Świdwina będzie miał szansę zdobyć potrzebny lek.

Koncert karnawałowy z repertuarem Franka Sinatry

Kronospan Design Center to również miejsce, które inspiruje, promuje sztukę i wspiera kulturę. Tak też było 7 lutego 2020 r. Na kameralnej scenie KDC wystąpiła szczecinecka Szkoła Muzyczna im. Oskara Kolberga wraz z solistami – Magdaleną Górecką oraz Łukaszem Jakóbczykiem – w repertuarze najpiękniejszych piosenek Franka Sinatry.